Zaaldienstrooster

Het zaaldienstrooster voor de tweede helft van het seizoen 2018-2019:

Iedereen dient uiterlijk 20 minuten voor aanvang wedstrijd aanwezig te zijn. Graag ook jullie aandacht voor de overige regels welke gelden voor de zaaldiensten. Via deze link kunnen jullie deze nog eens nalezen: Regels zaaldienst

 

Zaterdag 12 januari:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19:30 Novo Stars MSE 1 EBV Baros MSE 5 Jan Sietse Luke Jimmy Jan


Zaterdag 19 januari:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
17:45 Novo Stars M16 1 Rotterdam Basketbal M16 2 Lennert Mitchel Ouder Jurre Ouder Susan Krista
17:45 Novo Stars M20 1 Divine M20 1 Vincent Richard Merijn Corne Krista
19:30 Novo Stars MSE 1 Klipperstars MSE 2 Wim Arjen Stan Sebastiaan Wim

 

Zaterdag 26 januari:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19:45 Novo Stars M18 1 Helmink Heroes Zwijndrecht M18 1 Arno Lennert X X Arno

 

Zaterdag 2 februari:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19:30 Novo Stars MSE 1 S.B.U. MSE 4 Jan Sietse Susan Jimmy Jan

 

Zaterdag 9 februari:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16:00 Novo Stars X14 1 Westland Stars  X14 -1  (VR) Sebastiaan Jop Ouder Danique Ouder Seb Krista
17:45 Novo Stars M18 1 BV Squirrels M18 1 Roy Daan X X Krista


Zaterdag 16 februari:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
15.00 Novo Stars X14 1 Crackerjacks X14 3 Marchanno Daniel Q Ouder Jarno Ouder Jard Paul
15.00 Novo Stars X12 1 Zoebas X12 2 Victor Daniel V Ouder Gwen Ouder Jay Paul
19:30 Novo Stars MSE 1 Forwodians MSE 3 * Wim Arjen Freek Job Wim


Zaterdag 23 februari:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
15.00 Novo Stars X14 1 Zoebas X14 3 Marchanno Daniel Q Ouder Max Ouder Aidan Vincent

 

Zaterdag 16 maart:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16:00 Novo Stars X12 1 CobraNova X12 3 Jop Stan Ouder Eli Ouder Alisha Guillaume
17:45 Novo Stars M18 1 Klipperstars M18 1 Arno Lennert X X Guillaume
17:45 Novo Stars M20 1 Blue Srakes M20 1 * Vincent Daniel V Mike Jurre Guillaume
19:30 Novo Stars MSE 1 DAS MSE 4 Wim Arjen/Daniel Q Mabel Noel Wim
19:30 Novo Stars M16 1 BV Leiderdorp M16 2 Roy Daan/Sietse Ouder Jimmy Ouder Jessey Wim


Zaterdag 23 maart:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16:00 Novo Stars M16 1 DAS M16 1 * Roy Daan Ouder Mike Ouder Job Guillaume
17:45 Novo Stars M20 1 B.O.B. M20 1 (VR) Victor Paul Jessey Freek Guillaume


Zaterdag 30 maart:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16:00 Novo Stars X12 1 MSV Basketball X12 1 (VR) * Stan Sebastiaan Ouder Tim J Ouder Jamie Krista
16:00 Novo Stars M18 1 Zoebas M18 2 (VR) Corne Merijn X X Krista
17:45 Novo Stars M20 1 CBV Binnenland M20 1 Vincent Mitchel Matthias Youri Krista
17:45 Novo Stars M16 1 Zoebas M16 2 * Arno Richard Ouder Freek Ouder Jessey Krista


Zaterdag 6 april:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
14:15 Novo Stars X12 1 BV Leiderdorp X12 2 Marchanno Daniel Q Ouder Dinn Ouder Lieke Wim
16:00 Novo Stars X14 1 Bouncers Basketball X14 3 Sietse Arjen Ouder Danique Ouder Seb Wim
16:00 Novo Stars M18 1 B.O.B. M18 1 Roy Daan X X Wim


Zaterdag 13 april:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
14:15 Novo Stars M16 1 BS Leiden M16 4 Martijn Mitchel Ouder Jurre Ouder Susan Krista/Guillaume
16:00 Novo Stars MSE 1 BS Leiden MSE 5 Wim Paul Jimmy Job Krista/Guillaume
16:00 Novo Stars M20 1 Zoebas M20 1 Jan Victor Jurre Freek Krista/Guillaume

 

Zaterdag 20 april:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheids 1 Scheids 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
15.00 Novo Stars X14 1 BV Leiderdorp X14 2 (VR) Victor Daniel V Ouder Jens Ouder Levi Vincent