Zaaldienstrooster

Het zaaldienstrooster voor de tweede helft van het seizoen:

Iedereen dient uiterlijk 20 minuten voor aanvang wedstrijd aanwezig te zijn. Graag ook jullie aandacht voor de overige regels welke gelden voor de zaaldiensten. Via deze link kunnen jullie deze nog eens nalezen: Regels zaaldienst

 

Zaterdag 15 september:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16.00 Novo Stars X14 1 BS Leiden X14 4 Arjen Roy Ouders Seb Ouders Jarno Wim
16.00 Novo Stars M18 1 DAS M18 3 Arno Sietse X X Wim
17.45 Novo Stars M16 1 BS Leiden M16 4 Lennert Daniel Quakkelaar Ouders Jurre Ouders Jessey Wim
17.45 Novo Stars M20 1 BV Oegstgeest M20 1 Vincent Daniel Veldkamp Thomas Noel Wim
19.30 Novo Stars MSE 1 LUSV Basketbal MSE 4 Wim Daan Daan v Stigchel Job Wim


Zaterdag 29 september:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16.00 Novo Stars X14 1 BS Leiden X14 5 Sebastiaan Arjen Ouders Jard Ouders Max Vincent
16.00 Novo Stars M18 1 BV Alphia M18 1 Jop Stan X X Vincent
17.45 Novo Stars M16 1 D.B.V. Rowic M16 2 Daan Daniel Quakkelaar Ouders Job Ouders Freek Krista
19.30 Novo Stars M20 1 Den Haag Seagulls M20 1 Corne Richard Mabel Matthias Paul


Let op!!Maandag 8 oktober:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.00 Novo Stars X14 1 Zoebas X14 3 Mitchel Bauke Ouders Aidan Ouders Jens Vincent
20.30 Novo Stars M18 1 Forwodians M18 2 Corne Sietse X X Corne
* Novo Stars M16 1 Zoebas M16 3 Martijn Roy Ouders Jimmy Ouders Jessey Krista
* Novo Stars MSE 1 Westland Stars MSE 4 Jan Jop Jurre Freek Jan

* wordt een andere datum 


Zaterdag 13 oktober:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
17.45 Novo Stars M20 1 Flax Field Fighters M20 1 Merijn Mitchel Lucas Youri Guillaume

 

Zaterdag 20 oktober:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 BV Oegstgeest MSE 3 Wim Sebastiaan Luke Jimmy Wim

 

Zaterdag 3 november:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 Forwodians MSE 2 Jan Wim/Daniel? Jessey Mike Ruigrok Jan


Zaterdag 10 november:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16.00 Novo Stars M18 1 O.S.M. ’75 M18 1 Stan Jop X X Guillaume
17.45 Novo Stars M20 1 HBV The Jumpers M20 2 Arno Richard Jens Thomas Guillaume


Zaterdag 24 november:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16.00 Novo Stars X14 1 DAS X14 3 Arjen Daan Slooten Ouders Seb Ouders Jarno Vincent
17.45 Novo Stars M16 1 Flas Field Fighters M16 2 Martijn Merijn Ouders Jurre Ouders Mike Krista
19.30 Novo Stars MSE 1 CobraNova MSE 3 Wim Sietse Jurre Freek Wim


Zaterdag 1 december:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16.30 Novo Stars M18 1 BV Oegstgeest M18 1 Richard Vincent X X Vincent


Zaterdag 8 december:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16.00 Novo Stars X14 1 BV Leiderdorp X14 2 Sebastiaan Roy Ouders Jard Ouders Max Krista
17.45 Novo Stars M16 1 CobraNova M16 4 Bauke Arno Ouders Jimmy Ouders Freek Krista
17.45 Novo Stars M20 1 B.O.B. M20 2 Lennert Corne Mike van Eck Merijn Krista
19.30 Novo Stars MSE 1 CBV Binnenland MSE 4 Jan Stan Luke Jimmy Jan