Vrijwilliger van de maand December: Guillaume Janssen

Sinds vorig jaar hebben we een nieuwe manier van werken geïntroduceerd voor het innen van de contributies. Hiermee lukt het ons om voor het eind van het jaar vrijwel alle contributies geïnd te hebben. Hiermee kunnen we onze vele verplichtingen voldoen: huren van de zalen voor trainingen en wedstrijden, betalen van de contributies aan de basketballbond, kopen van nieuwe ballen, kortom alles wat nodig is om te kunnen basketballen.

Drijvende kracht achter de financiën van onze vereniging is onze penningmeester Guillaume Janssen. Je ziet of hoort weinig van hem (behalve dan die ene keer per jaar als je de contributiebrief ontvangt), maar achter de schermen is hij onmisbaar voor onze vereniging.

Reden te meer om hem een keer voor de schermen te halen en hem vrijwilliger van de maand December te maken.

Wim Overbeeke

Voorzitter Novo Stars