Zaaldienstrooster

Het zaaldienstrooster voor de eerste helft van het seizoen 2019-2020:

Iedereen dient uiterlijk 20 minuten voor aanvang wedstrijd aanwezig te zijn. Graag ook jullie aandacht voor de overige regels welke gelden voor de zaaldiensten. Via deze link kunnen jullie deze nog eens nalezen: Regels zaaldienst

 

Zaterdag 21 september

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 BV Alphia MSE 2 De Steupel, Nieuwkoop Jan Marco Susan Jurre Jan


Zaterdag 5 oktober:

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
14.15 Novo Stars X12 1 Silvertown Lions X12 1 De Steupel, Nieuwkoop Mitchel Sietse Ouder Dinn Ouder Lieke Andy
14.15 Novo Stars M16 1 Zoebas M16 3 De Steupel, Nieuwkoop Richard Daan Andy Merijn Andy
16.00 Novo Stars X14 1 Westland Stars X14 1 De Steupel, Nieuwkoop Andy Sebastiaan Ouder Max Ouder Jens Andy
16.00 Novo Stars M18 1 Zoebas M18 2 De Steupel, Nieuwkoop Wim Merijn Jarno Freek Andy
18.00 Novo Stars MSE 1 Klipperstars MSE 2 De Steupel, Nieuwkoop Vincent Thomas Jard Wout Vincent


Zaterdag 26 oktober:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 BV Oegstgeest MSE 2 De Steupel, Nieuwkoop Vincent Lucas Freia Jimmy Vincent


Zaterdag 2 november:

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
14.15 Novo Stars X12 1 DAS X12 4 De Steupel, Nieuwkoop Victor Thomas Ouder Alicia Ouder Quinten Corne
14.15 Novo Stars M16 1 CobraNova M16 3 De Steupel, Nieuwkoop Corne Youri Daan S Jessey Corne
16.00 Novo Stars X14 1 BV Leiderdorp X14 3 De Steupel, Nieuwkoop Martijn Paul Ouder Levi Ouder Jay Paul
16.00 Novo Stars M18 1 Westland Stars M18 1 De Steupel, Nieuwkoop Corne Marco Job Susan Paul


Zaterdag 9 november:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 CobraNova MSE 2 De Steupel, Nieuwkoop Marchanno Daniel Jurre Jarno Martijn


Zaterdag 16 november:

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
14.15 Novo Stars X12 1 BC Utrecht Cangeroes De Steupel, Nieuwkoop Jan Youri Ouder Milan Ouder Tim J Jan
14.15 Novo Stars M16 1 BV Oegstgeest M16 2 De Steupel, Nieuwkoop Marchanno Noel Mabel Jessey Jan
16.00 Novo Stars X14 1 BV Oegstgeest X14 2 De Steupel, Nieuwkoop Arno GEEN SCHEIDS Ouder Charissa Ouder Jesse Wim
16.00 Novo Stars M18 1 Crackerjacks M18 3 De Steupel, Nieuwkoop Wim GEEN SCHEIDS Freia Jard Wim


Zaterdag 7 december:

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
14.15 Novo Stars X12 1 BS Leiden X12 5 De Steupel, Nieuwkoop Daniel Paul Ouder Jamie Ouder Dinn Paul
14.15 Novo Stars M16 1 BS Leiden M16 6 De Steupel, Nieuwkoop Arno Mike Jens Paul
16.00 Novo Stars X14 1 BS Leiden X14 4 De Steupel, Nieuwkoop Victor Noel Ouder Danique Ouder Seb Guillaume


Zaterdag 14 december:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Locatie Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 DAS MSE 5 De Steupel, Nieuwkoop Martijn Jan Wout Freek Martijn