Zaaldienstrooster

Het zaaldienstrooster voor de eerste helft van het seizoen 2020-2021:

Iedereen dient uiterlijk 20 minuten voor aanvang wedstrijd aanwezig te zijn. Graag ook jullie aandacht voor de overige regels welke gelden voor de zaaldiensten. Via deze link kunnen jullie deze nog eens nalezen: Regels zaaldienst

 

Zaterdag 12 september

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
12.30 Novo Stars X12 2 BV Alphia X12 2 Brent Jop Ouder Finn Ouder Jim Corry
14.00 Novo Stars X14 1 DAS X14 2 Thomas Brent Ouder Alice Ouder Manouk Corry
14.00 Novo Stars M18 1 BV Alphia M18 1 Mitchel Roy Stan Sebastiaan Corry
19.30 Novo Stars M20 1 Forwodians M18 1 Corne Paul Freek Lieke Arno
19.30 Novo Stars MSE 1 Forwodians MSE 1 Arno Jan Jurre Job Arno

 

Zaterdag 19 september:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
16.30 Novo Stars X12 1 B.Z. ’72 X12 1 Merijn Jop Ouder Quinten Ouder Dinn Corry
16.30 Novo Stars M16 1 Blue Drakes M16 1 Richard Mitchel Sietse J Daan Corry

 

Zaterdag 26 september: 

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
15.00 Novo Stars X12 2 Zoebas X12 2 Roy Daniel Q Ouder Tijs Ouder Jonathan Corry
16.30 Novo Stars X14 1 BV Oegstgeest X14 2 Daan Sietse Ouder Gwen Ouder Eli Corry
16.30 Novo Stars M18 1 CobraNova M18 2 Richard Merijn Jens v B Noel Corry
19.30 Novo Stars M20 1 DAS M20 2 Wim Daniel V Mike Jessey Wim
19.30 Novo Stars MSE 1 Westland Stars MSE 5 Martijn Paul Susan Jimmy Wim

 


Zaterdag 3 oktober:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 LUSV Basketbal MSE 4 Vincent Lucas Sietse vd V Levi Vincent

 


Zaterdag 10 oktober:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
12.30 Novo Stars X12 2 BV Leiderdorp X12 2 Vincent Daniel Q Ouder Finn Ouder Milan Corné
12.30 Novo Stars X12 1 Jump IJsselstein X12 2 Corne Victor Ouder Jamie Ouder Tim J Corné
14.00 Novo Stars X14 1 Archipel X14 1 Martijn Paul Ouder Romy Ouder Jesse Corry
16.00 Novo Stars M16 1 New Stars M16 2 Jan Thomas Daan vd S Mabel Corry
16.00 Novo Stars M18 1 Westland Stars M18 1 Marchanno Lucas Jens v B Noel Corry
19.30 Novo Stars M20 1 Hurricanes M20 1 Arno Marco Seb Freia Arno

 


Zaterdag 31 oktober:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 Dunkinn MSE 1 Wim Victor Max Jarno Wim

 


Zaterdag 7 november:

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
12.30 Novo Stars X12 2 CobraNova X12 2 Mitchel Merijn Ouder Lieke Ouder Alisha Guillaume
12.30 Novo Stars X12 1 SVO Basketball X12 3 Richard Jop Ouder Jayden Ouder Quinten Guillaume
14.00 Novo Stars X14 1 Sparta Nijkerk X14 2 Thomas Lucas Ouder Gwen Ouder Charissa Corry
16.00 Novo Stars M16 1 BV Leiderdorp M16 1 Daniel Q Daan vd S Mabel Corry
16.00 Novo Stars M18 1 SC Grasshoppers M18 1 Marco Jens v B Noel Corry
19.30 Novo Stars M20 1 CobraNova M20 1 Corne Paul Wout Jard Corné

 


Zaterdag 14 november:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
19.30 Novo Stars MSE 1 CobraNova MSE 2 Marchanno Thomas Wout Jens Wim

 


Zaterdag 21 november:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
12.30 Novo Stars X12 2 BS Leiden X12 4 Vincent Ouder Willem Ouder Jim Corry
12.30 Novo Stars X12 1 New Stars X12 2 Corne Paul Ouder Matthew Ouder Jamie Corry
14.00 Novo Stars X14 1 Cady ’73 X14 2 Arno Lucas Ouder Alice Ouder Manouk Corry
16.00 Novo Stars M16 1 BV Leerdam M16 1 Martijn Victor Jens v B Noel Corry
19.30 Novo Stars M20 1 Westland Stars M20 1 Jan Sietse Stan Sebastiaan Jan

 


Zaterdag 12 december:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
14.00 Novo Stars X14 1 Crackerjacks X14 3 Richard Daan Ouder Gwen Ouder Eli Corry
19.30 Novo Stars MSE 1 BV Alphia MSE 2 Wim Daniel V Sietse vd V Levi Wim

 


Zaterdag 19 december:
 

Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafel 1 Tafel 2 Bestuur
12.00 Novo Stars X12 2 Forwodians X12 1 Wim Ouder Tijs Ouder Jonathan Wim
14.00 Novo Stars X12 1 O.S.M. ’75 X12 2 Arno Victor Ouder Tim J Ouder Jayden Arno
16.00 Novo Stars M16 1 Bball Oudewater M16 1 Marchanno Martijn Daan vd S Mabel Corry
18.00 Novo Stars M20 1 B.O.B. M20 1 Vincent Brent Freek Jurre Vincent
19.30 Novo Stars M18 1 Bouncers Bball M18 2 Mitchel Daniel Q Jens Seb Corry